Bitnami Joomla Stack

Bulut Sunucuya Joomla Kurulum Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 101 MB
  • Version 3.0.3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Bitnami
Bitnami Joomla Stack yazılımı ile sadece tek bir tıklama hareketi yaparak Mac işletim sistemine sahip bilgisayarınıza Joomla forum ve portal sistemini kurabilirsiniz.
Bitnami Joomla Stack yazılımı ile sadece tek bir tıklama hareketi yaparak Mac işletim sistemine sahip bilgisayarınıza Joomla forum ve portal sistemini kurabilirsiniz.

Webmaster' ler ve web geliştiricileri için tasarlanmış olan Bitnami Joomla yazılımı sayesinde bilgisayarınızda bulunan yerel sunucuya ya da herhangi bir bulut sunucuya Joomla forum ve portal sitenizi kurabilirsiniz. Özellikle basit ve karışık olmayan web sitesi uygulaması olan Joomla' yı yerel sunucunuz üzerinde istediğiniz şekilde geliştirebilir veya bulut sunucular üzerinden yayınlayarak kendi sitenizi ücretsiz olarak oluşturmuş olursunuz. 

İçerik yönetim sistemi olarak da bilinen Bitnami Joomla yazılımı ile temel kelime işlem becerilerini düzenleyebilir, kullanıcı ekleyebilir, içerikleri düzenleyebilir, resim ekleyebilir veya güncelleyebilir, kritik verileri sanal sunucu ya da yerel sunucunuz üzerinden yöneterek anında müdahale edebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Bitnami Joomla Stack indir
DİĞER SÜRÜMLER